Książki dla dzieci pod choinkę

Książki dla dzieci pod choinkę

Książki dla dzieci pod choinkę mogą występować w wielu różnych formach. Książki te mogą być świetnym sposobem na podarowanie dziecku dodatkowego prezentu. Są one zabawnym sposobem na podekscytowanie dziecka o poranku świątecznym i dają mu szansę na odkrycie cudów sezonu.

Wendell i Florence Minor

Pierwszą współpracą Florence Minor i Wendella Minora była książka obrazkowa „If You Were a Penguin”, która została wybrana przez program Pennsylvania One Book, Every Young Child. Minor od tego czasu współpracował nad innymi książkami obrazkowymi dla dzieci, w tym „Christmas Tree!” i „If You Were a Panda Bear”.

Wendell Minor jest wielokrotnie nagradzanym ilustratorem dziecięcym. Jego prace pojawiły się w wielu książkach obrazkowych, między innymi w „Sierra” Diane Siebert, „Reaching for the Moon” Buzza Aldrina i „America the Beautiful” Katharine Lee Bates. Jego prace znalazły się również w wielu książkach o tematyce przyrodniczej, zwłaszcza z udziałem współpracowniczki Jean Craighead George. Mieszka na wsi w Connecticut z żoną Florence.

Dla młodszych dzieci There’s a beautiful, festive twist on Goldilocks and the Three Bears from Florence Minor and Wendell Brown. Ta wersja Złotowłosej i Trzech Misiów to obowiązkowa lektura świąteczna. Ta świąteczna historia z pewnością zachwyci dziecko w twoim życiu – koncepcja tego fragmentu pochodzi od redakcji portalu kogobooks.pl. Świąteczny nastrój unosi się w powietrzu, gdy Święty Mikołaj wchodzi do domu, by dostarczyć prezenty.

Will Hillenbrand

Kiedy zbliża się okres świąteczny, trudno wyobrazić sobie lepszy moment na wprowadzenie dzieci w magię świąt niż pod choinką, zwieńczony książką o listach do Świętego Mikołaja. Niezależnie od tego, czy kupujesz książki dla przedszkolaka, czy starszego dziecka, nie możesz się pomylić z jedną z książek dla dzieci autorstwa Willa Hillenbranda.

Jedna z najbardziej lubianych książek dla dzieci, NOC PRZED CHRZESTEM, ma wesoły elf Ellister nie może znaleźć swoich reniferów w Wigilię. Mikołaj próbuje wszystkiego, aby odzyskać swoje renifery, ale nic nie działa. Ale kiedy dziecko pisze list do Mikołaja, wesoły człowiek przybywa i ratuje go z nocy rozpaczy.

Inną klasyczną książką dla dzieci, która stanie się świąteczną tradycją, jest „It’s Christmas”, napisana przez Tinę Burke. Ta książka to delikatna, chwytająca za serce historia i zawiera ilustracje oraz szczegóły klap, które zachwycą młodych czytelników. Tekst, zaczerpnięty z Biblii, to tekst z Łukasza 2, podczas gdy ilustracje pokazują rodzinę zgromadzoną wokół szopki. Prosta i chwytająca za serce historia z pewnością sprawi, że dzieci będą podekscytowane świętami.

Ta kolekcja książek celebruje prawdziwe znaczenie Bożego Narodzenia za pomocą klasycznych wierszy i kolęd oraz wesołych kolorowych ilustracji. Książeczki są idealne do uczenia dzieci o radościach sezonu i prawdziwym znaczeniu Bożego Narodzenia.

Eric Carle

Ta klasyczna książka Erica Carle’a dla dzieci jest idealnym prezentem świątecznym dla malucha lub jako dodatek do zapasów. Opowiada o starym farmerze, który zastanawia się, jak Boże Narodzenie może przyjść bez śniegu i jest wypełniona kolorowymi ilustracjami.

Ta książka z pewnością zachwyci maluchy i przedszkolaki, a zawiera kolorowe strony pełne świątecznego jarmarku, szopki i jazdy na sankach. Obrazki wypełnione są tradycyjnymi świątecznymi kolorami, ale nie są zbyt jaskrawe, dzięki czemu książka jest idealna dla maluchów.

W całej opowieści myszka dostaje mnóstwo małych zadań do wykonania przed świętami, w tym schładzanie gorącego kakao Mikołaja i wieszanie jemioły. W końcu choinka zostaje bezpiecznie umieszczona w lesie, gdzie rodzina może ją wspólnie udekorować.

Ilustracje są po prostu przepiękne. Tekst jest niemy, ale ilustracje oddają rytm i muzykę. Dzieci są urzeczone tymi obrazkami, które są pełne niespodzianek i sprawiają, że książka czuje się jak prezent.

Gisela Colle

Książki Giseli Colle o Świętym Mikołaju to doskonały sposób, by uczyć małe dzieci o okresie świątecznym. Jej książki przedstawiają wiele ukochanych postaci i są przepełnione świątecznym duchem. Świetnie nadają się również na prezenty. Kolekcja zawiera „Świąteczny list”, „Jingle Bells” i „Merry Christmas, Gus”.

Mercer Mayer

Jeśli szukasz świątecznej książki dla swoich dzieci, książki Mercera Mayera dla młodych czytelników będą w sam raz. To klasyki, pełne serca i przepełnione świąteczną radością. Little Critter Mercera Mayera to słodki i ujmujący bohater, który jest zajęty przygotowaniami do świąt, robieniem wieńców i pierniczków oraz wieszaniem gwiazdy na choince. Nawet jeśli popełnia błędy, zawsze ma logiczny powód swoich działań.

If You Give a Mouse a Cookie stała się książką planszową, ożywiającą w świąteczny sposób opowieść o Bożym Narodzeniu. Historia jest opowiedziana poprzez piękny, prosty tekst i promienną grafikę. Dzieci pokochają tę książkę i będą na nią czekać co roku.

Dzieci pokochają czytanie listów od Mikołaja do Mikołaja, a ta seria książek pomoże im poznać wartość przemyślanego dawania. Ilustracje są piękne i pełne jasnych kolorów. Tekst jest przyjazny dzieciom i dostosowany do ich wieku. Rodzice docenią fakt, że historia skupia się na przemyślanym dawaniu.

The Night Before Christmas

Dla młodych czytelników, The Night Before Christmas jest opowieścią chwytającą za serce. Ta książka opowiada o tym, co się dzieje, gdy sprawy idą nie tak w czasie Bożego Narodzenia. Zachwyci dzieci w każdym wieku. Ponadto nauczy dzieci o znaczeniu czytania i mocy słów.

The Night Before Christmas to jedna z najpopularniejszych książek świątecznych. Historia ta opowiada o elfie o imieniu Olaf, który budzi się pewnej nocy, aby znaleźć tajemniczego człowieka w czerwieni. Poprzez swoje działania, kończy się na tym, że ma najlepsze Boże Narodzenie w historii. The Night Before Christmas stało się również klasyczną świąteczną kreskówką. Dzieci pokochają uroczych i niezapomnianych bohaterów tej książki.

Ulubioną świąteczną tradycją jest czytanie świątecznych opowieści na głos swoim dzieciom. Hallmark i inne wydawnictwa o tematyce świątecznej oferują nowe i klasyczne książki świąteczne, które są idealne na święta. Oprócz klasyki, oferują książki pop-up, storybooki z możliwością nagrywania oraz świąteczne książki kucharskie.

Jeśli szukasz książek The Night Before Christmas dla dzieci pod choinkę, jednym z najlepszych wyborów jest Winston the Mouse. Ta książka to świetny sposób, aby wprowadzić historię Bożego Narodzenia do małych dzieci. Ta świąteczna książka aktywności zawiera 24 rozdziały i zachęca dzieci do czytania jednego rozdziału dziennie w grudniu. Każdy rozdział zawiera zabawną aktywność.

The Little Drummer Mouse

To świąteczne abecadło jest pełne sezonowych ikon i kolorowego tekstu. Jest jasny, odważny i kreskówkowy z uśmiechniętym Mikołajem, Panią Mikołajową i N utcrackerami, a nawet Mikołajem z dołu. Jest to idealny read-aloud dla maluchów i przedszkolaków. Przez całą książkę dziecko pozna słowa, które pozwolą mu opisać, co czuje, i jak spełnić życzenia.

Książki Myszki Małego Bębenka dla dzieci pod choinkę są piękne i świąteczne. Zawierają piękne ilustracje i z pewnością będą wyjątkowym prezentem dla Twojego dziecka w te święta. Specjalnym akcentem jest srebrna folia, która dodaje stronom blasku. Twoje dziecko będzie chciało dotknąć stron i obrócić je, aby odkryć, co jest w środku.

Dla młodszych dzieci jest kilka wspaniałych opcji świątecznych. „Rok bez Mikołaja” to świetny wybór, podobnie jak „Jak niańczyć babcię lub dziadka”. Zarówno filmy z Myszką Małym Bębenkiem, jak i animowane specjały to fantastyczne wybory dla dzieci, które znajdą pod choinką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane