9 pomysłów na książkowe prezenty dla dzieci w różnym wieku

9 pomysłów na książkowe prezenty dla dzieci w różnym wieku

Istnieje wiele sposobów na to, aby prezenty książkowe dla dzieci były wyjątkowe i niezapomniane. Czy dajesz prezent na urodziny dziecka, czy po prostu dlatego, że kochasz czytać, istnieją wspaniałe pomysły na prezenty książkowe dla dzieci w różnym wieku. Dla młodszych dzieci świetnym wyborem są książki planszowe. Książki Erica Carle są również świetnym prezentem. Małe dzieci pokochają skarpetki, które wyglądają jak gąsienice.

Niniejszy artykuł powstał dzięki wsparciu serwisu estelime.pl

Poduszki oparciowe

Dzieci uwielbiają czytać, a poduszka oparciowa może sprawić, że czytanie będzie bardziej komfortowe. Poduszki te dostępne są w kilku wzorach i kolorach, a wiele z nich posiada zdejmowany pokrowiec, który można prać w pralce w celu łatwego czyszczenia. Poduszki oparciowe to idealny prezent dla każdego dziecka, które kocha książki.

Dla dzieci można wybrać poduszkę do czytania z podparciem pleców, która przedstawia ich ulubione zwierzę. Poduszki do czytania z podparciem pleców dla dzieci są dostępne w wielu wzorach, od uroczych zwierząt domowych po dzikie zwierzęta. Na przykład, istnieją zwierzęce poduszki do czytania w postaci psa, kota lub ptasiego pisklęcia. Istnieją nawet wzory poduszek z dzikimi zwierzętami, takimi jak panda, koala, lew, tygrys i żyrafa.

Poduszka do czytania może być wykonana z rozdrobnionej pianki z pamięcią lub stałej pianki z pamięcią. Rozdrobniona pianka z pamięcią jest wygodniejsza i pozwala na większą cyrkulację powietrza niż lita pianka z pamięcią. Niektóre poduszki do czytania mogą również zawierać włókna poliestrowe. Mają one jednak tendencję do bycia mniej trwałymi niż pianka z pamięcią. Poduszka może być również wykonana z różnych materiałów, w tym bawełny, lnu lub aksamitu.

Dzienniki

Dzienniki mogą być świetnymi prezentami książkowymi dla dzieci w różnym wieku, zwłaszcza jeśli chcesz zachęcić do kreatywnego pisania i uczenia się nowych umiejętności. Na stronach dzienników zwykle jest miejsce na pisanie, szkice i rysunki. Są też miejsca do przyklejania rzeczy, takich jak zdjęcia czy naklejki. Wiele czasopism zawiera ponad 100 stron.

Dzieci uwielbiają odkrywać otaczający je świat, a dzienniki są dla nich wspaniałym sposobem, by to robić. Te książki są pełne podpowiedzi do pisania, odkrywania świata i uczenia się o sobie. Książka jest ilustrowana przez Bena Jarvisa i zainspiruje dzieci do odkrywania własnych umysłów.

Istnieją dzienniki na każdy gust i poziom wiekowy. Jeśli kupujesz dziennik dla dziecka, upewnij się, że książka jest dla niego atrakcyjna, dzięki czemu chętniej będzie z niej korzystać. Niektóre dzieci lubią pisać ręcznie, podczas gdy inne wolą używać komputera. W obu przypadkach, dzienniki online są świetnym sposobem, aby dać dziecku doświadczenie pisania dziennika bez kłopotliwego kupowania całego dziennika. Upewnij się tylko, że sprawdzisz ustawienia bezpieczeństwa i prywatności, zanim dasz im taki dziennik.

Niektórym dzieciom nie podoba się pomysł pisania w pustym dzienniku, więc kolorowy dziennik jest świetnym sposobem na przyciągnięcie ich uwagi. Niektóre czasopisma mają w środku ćwiczenia do pisania z przewodnikiem, które są idealne dla początkujących pisarzy. Inne czasopisma są zaprojektowane tak, aby zachęcać do rozwoju umysłu i są odpowiednie zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt.

Kwadraty do zdrapywania

Jeśli szukasz wyjątkowych prezentów książkowych dla dzieci w każdym wieku, kwadraty do zdrapywania mogą być odpowiedzią. Te karty są wypełnione kolorowymi obrazkami, które przedstawiają ulubione książki i wizualną historię. Dzieci w różnym wieku pokochają ten pomysł i jest to łatwy sposób, aby dać im coś, co naprawdę się spodoba.

Subskrypcje czasopism

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu książkowego dla dzieci, rozważ prenumeratę czasopisma dla dzieci. Czasopisma te często zawierają treści przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, a także są świetnym sposobem na promowanie umiejętności czytania i pisania. Dzieci z przyjemnością będą czytać różne gatunki i poznawać otaczający je świat.

Jednym z popularnych magazynów dla małych dzieci jest Ask. Ten kreatywny, edukacyjny i zabawny magazyn zawiera prawdziwe wynalazki, fajne zadania naukowe i zagadki. Znajdują się w nim również historie artystów, naukowców i innych kreatywnych osób. Poza historiami, które są istotne dla życia dzieci, Ask pokazuje również talent wielu dzieci.

Innym popularnym wyborem jest subskrypcja Cricket. Subskrypcja Cricket zawiera trzy do czterech odpowiednich dla wieku książek w twardej oprawie każdego miesiąca, wraz z książką aktywności i prezentem dla mamy. Subskrypcje te są dostępne na okres miesiąca, trzech miesięcy lub sześciu miesięcy.

Innym świetnym magazynem dla dzieci jest OWL. Magazyn ten jest wydawany od 1976 roku. Jest idealny dla dzieci w wieku od 9 do 13 lat i zawiera takie tematy jak STEM, sztuka, natura i wiadomości. Redaktorzy konsultują się z ekspertami od programów nauczania, a magazyn zawiera również artykuły, quizy i opinie.

Prenumerata czasopisma to sprawdzony i prawdziwy prezent dla dzieci w każdym wieku. Większość dzieci uwielbia czasopisma, a prenumerata różnych magazynów to świetny sposób, aby zainspirować je do czytania. Czasopisma takie jak Nat Geo Kids czy Zoobooks mają świetną zawartość dla dzieci. Poza historiami i faktami, zawierają one również zagadki i gry, które zapewniają dzieciom zajęcie.

Innym świetnym wyborem na prenumeratę książek jest prenumerata oficjalnego magazynu Boy Scouts of America. Te magazyny są pełne emocji i przygód. Zawierają również listy kontrolne, przewodniki techniczne i zajęcia dla całej rodziny. Promują dobre wartości i zachęcają do służby.

Pillowies

Pillowies to świetny pomysł na prezent dla dzieci w każdym wieku. Pillowies to coś więcej niż zwykłe poduszki, w zestawie mają miękki kocyk i pelerynkę. Świetnie sprawdzają się w podróży, w zestawach do drzemki w przedszkolu lub w codziennej zabawie. A ponieważ mają uchwyt, dzieci mogą je przenosić. Są też dostępne w różnych wzorach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Książki łączące pokolenia
Czytaj Dalej

Książki łączące pokolenia

Muminki to rodzina małych, futrzanych stworzeń, które mieszkają w spokojnej dolinie. Ale życie nie zawsze jest łatwe i…