Świętowanie praw dziecka ze Smerfami

Świętowanie praw dziecka ze Smerfami

Smerfy zachwycają dzieci i dorosłych od dziesięcioleci, a obchody ich 50-lecia to z pewnością powód do świętowania. Aby uczcić ten kamień milowy, połączyli siły z UNICEF-em, aby promować prawa dzieci. Czytaj dalej, aby poznać świat Smerfów, którym rządzi Papa Smerf.

Niniejszy artykuł jest wynikiem naszej kooperacji z bookids.pl

Smerfy łączą siły z UNICEF-em, by promować prawa dzieci

Smerfy i ich aktorzy głosowi łączą siły, by promować prawa dzieci na świecie. Kampania pomoże dzieciom poznać Cele Zrównoważonego Rozwoju (SDGs) i zachęci je do podjęcia działań, aby świat stał się lepszy. Organizacja Narodów Zjednoczonych przyjęła te cele w 2015 roku, aby uczynić świat bardziej sprawiedliwym i pokojowym miejscem. Smerfy uhonorują również trzech młodych orędowników, którzy pomogli w promowaniu SDGs.

20-sekundowa reklama będzie zbierać fundusze na projekty UNICEF w Burundi i Kongo. Chociaż reklama zawiera graficzne sceny wojny, jest przeznaczona dla dorosłych widzów i nie zdenerwuje młodych fanów Smerfów.

Kampania pomoże również promować korzyści płynące z ekologicznego życia, w tym sadzenia drzew i recyklingu. Pomoże również dzieciom rozwinąć miłość do przyrody, tworząc dziedzictwo zarządzania. PSA będą wyświetlane w wybranych miejscach, w tym w The Grove w Los Angeles, w ramach inicjatywy Sony Pictures „America the Bluetiful”.

Oprócz działań Smerfów na rzecz praw dzieci, Smerfy połączyły siły z Organizacją Narodów Zjednoczonych, aby wprowadzić na rynek limitowany arkusz znaczków. Limitowany arkusz znaczków zostanie odsłonięty podczas imprezy. Na znaczkach znajdą się grafiki z kampanii UNICEF-u Sustainable Development Goals.

Smerfy rządzone są przez Papę Smerfa

Smerfy to rodzina fioletowych, niebieskich i żółtych zwierzątek, które żyją w mistycznym świecie rządzonym przez Papę Smerfa. W tym świecie walczą, a Papa Smerf używa magii, aby stworzyć wroga, który jest dużo gorszy, niż sobie wyobrażał. Ten świat jest pełen niebezpieczeństw i niebezpieczeństw, a Papa Smerf robi wszystko, co w jego mocy, aby upewnić się, że nie wpadną w kłopoty.

Podczas gdy oryginalne historie Smerfów okazały się hitem, nowe przygody bazują na czystym smerfnym DNA i wynoszą ich urok na nowe wyżyny. Te nowe historie mają szybkie tempo, są pełne humoru i przygód. Nowe przygody są częścią ambitnego planu IMPS, aby przywrócić do życia ukochane postacie. IMPS nawiązał współpracę z wydawnictwami, takimi jak HarperCollins, aby wyprodukować wiele oryginalnych książek obrazkowych.

Smerfy są rządzone przez Papę, mądrego i życzliwego króla, który ma tajny plan, który obejmuje szpiegów i przestępców. Zły czarodziej Gargamel porywa Smerfetkę i zmusza Papę Smerfa do jej uratowania. Po Smerfy pokonać Gargamel, Papa Smurf przekształca Smurfette w blond bombshell. Założenie historii sięga lat 60-tych, kiedy to fani komiksów skontaktowali się z pisarzami i artystami, i poprosili o serię komiksów Smurf. Smerfy po raz pierwszy pojawiły się jako interstitials w The Tracey Ullman Show. Seria ostatecznie wyrwała się z programu i urzekła dzieci.

Fabuła to przygodowa opowieść, którą od lat zachwycają się zarówno dzieci, jak i dorośli. Papa Smerf posiada moc magiczną i tworzy złe duplikaty samego siebie. Te duplikaty są niebezpieczne i zagrażają wiosce i oryginalnym Smerfom. Jednak Smerfy nie pozwalają mu wygrać, zdradzając prawdę.

Smerfy są na Ziemi

Smerfy to grupa 100 niebieskich stworzeń przypominających skrzaty, które mieszkają w zaczarowanej wiosce. Zły czarodziej Gargamel (Hank Azaria) knuje, by zniszczyć sekretny dom Smerfów. Niezdarny Smerf przypadkowo prowadzi Gargamela do wioski Smerfów. Tymczasem Papa i Gutsy zostają uwięzieni w wirze i zmuszeni do walki ze złym czarodziejem. Inne postacie to Grouchy, Brainy i Smurfette, którym głosu użyczają gwiazdy Hollywood.

Smerfy po raz pierwszy pojawiły się w kreskówce w latach osiemdziesiątych. Dziś mają bardziej szczegółową wersję historii swojego pochodzenia. Są to małe człekopodobne stworzenia, które żyją w wiosce z domem grzybowym w lesie. Choć dokładna lokalizacja wioski Smerfów pozostaje tajemnicą, przyjmuje się, że pochodzą one z Belgii. Peyo, twórca Smerfów, udokumentował ich historię w książce L’Histoire des Schtroumpfs. W książce tej Smerfy szukają zaklęcia, które sprawi, że pojawi się niebieski księżyc. Potrzebują tego, aby otworzyć portal do własnego miejsca w czasie.

Smerfy mają zdolność do życia nawet do 600 lat. Ich długowieczność jest zasługą Kamienia Długiego Życia, który musi być uzupełniany co 1000 lat. Bez niego Smerfy cierpią na Gwałtowne Starzenie, proces, który ostatecznie prowadzi do ich śmierci. Są również wynalazcami maszyny kontrolującej pogodę, której używają do manipulowania pogodą. Jednak urządzenie zostało zniszczone po tym, jak Poet Smurf i Papa Smurf walczyli o to, że zostało zniszczone.

Smerfy są w „The Smurfs 2”

Smerfy mają tym razem nową przygodę! Zły czarodziej Gargamel stworzył nowy gatunek smerfopodobnych stworzeń zwanych Naughties i porywa Smerfetkę. Aby ją uratować, Smerfetka musi użyć specjalnego zaklęcia, które zmieni Naughties w Smerfy. Ludzcy przyjaciele Smerfów – Patrick i Grace (Neil Patrick Harris) dołączają do nich w tej przygodzie, jak również.

W tym sequelu pierwszego filmu, Smerfy żyją we współczesnym świecie. Smerfetka jest jedyną kobietą w rodzinie Smerfów, więc jest ciekawa, dlaczego jest jedyną w swoim rodzaju. Smurfette jest porwany przez Vexy, który łączy Hackus i Gargamel do korzystania z wieży Eiffla jako anteny generującej energię. Tymczasem Papa śledzi Smurfette i spotyka Patrick Winslow, który zdarza się być ojczymem Patricka. Smerfy muszą pracować zarówno z Blue i Clumsy, aby uratować Smerfetkę, a także muszą współpracować, aby powstrzymać złego złoczyńcę.

Smerfy powracają w tym sequelu hitowego filmu z 2011 roku, Smerfy 2. Ten film oparty jest na komiksowych postaciach stworzonych przez belgijskiego rysownika Peyo. Gwiazdami są Hank Azaria jako zły czarodziej Gargamel i Neil Patrick Harris jako ludzki przyjaciel Smerfetki Patrick. Katy Perry również gra rolę Smerfa w filmie „Smerfy 2”. Jest on wyreżyserowany przez Raja Gosnella i napisany przez ten sam zespół, co pierwszy film.

Smerfy są w „The Strange Awakening of Lazy Smurf”

„The Strange Awakening of the Lazy Smurf” to czternasty album oryginalnej francuskojęzycznej serii komiksowej Smerfy, która została stworzona przez belgijskiego artystę Peyo. Jego fabuła jest zupełnie inna od poprzednich odsłon i zawiera bardziej złożone i warstwowe postacie niż kiedykolwiek wcześniej.

Peyo to świetny rysownik, który do 1991 roku tworzył strony do Smerfów. Jego Smerfy mają pewien urok i są osadzone w zachwycającym świecie. Ten wciągający świat pozwala dzieciom odnieść się do bohaterów, jednocześnie studiując sprytne szczegóły.

Leniwy Smerf nie jest szczególnie pracowity, ale pewnego dnia zasypia podczas malowania swojego domu. Po przebudzeniu znajduje się w stuletniej wiosce. Wioska zmieniła się drastycznie, a on jest jedynym Smerfem, który nie może wykonywać obowiązków. Nie jest zbyt silny, więc może skończyć w kłopotach.

Smerfy odkrywają, że przypadkowe kopanie kreta jest spowodowane jego krótkowzrocznością i dają mu okulary noszone przez Mądrego Smerfa. Kret następnie próbuje iść za nimi, ale Smerfy są mądrzejsze niż myśleli i zatrzymać go, zanim dotrze do domu Gargamela.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane