Impreza sylwestrowa dla dzieci - jak ją zorganizować w domu

Impreza sylwestrowa dla dzieci – jak ją zorganizować w domu

Impreza sylwestrowa dla dzieci może być świetnym zajęciem dla maluchów. Jeśli organizujesz ją w domu, możesz zorganizować poszukiwanie skarbów, co będzie świetną zabawą dla dzieci. Możesz zorganizować polowanie na zewnątrz na podwórku, jeśli pogoda jest ładna. Gracze próbują znaleźć jak najwięcej naszyjników z włóczki, a gracz z największą ilością wygrywa nagrodę. Ta gra jest zabawa dla wszystkich i może trwać przez całą imprezę.

Przedstawiamy materiał opracowany na zlecenie maluni.pl

Proste potrawy na imprezę sylwestrową

Prostym sposobem na maksymalne wykorzystanie imprezy sylwestrowej z dziećmi jest włączenie do niej przyjaznych dla dzieci przekąsek. Na przykład hot-dog nigdy nie zaszkodzi. Możesz również użyć Pillsbury Crescent Rolls, aby stworzyć zabawne Świnki w kocyku. Przepis znajdziesz tutaj. Możesz również zrobić kilka zabawnych DIY faworytów na imprezę sylwestrową, takich jak kapelusze.

Innym łatwym sposobem na proste jedzenie na imprezę sylwestrową z dziećmi jest zrobienie roladek mięsnych. Możesz je przygotować noc wcześniej. Wybierz cienko pokrojone mięso do nadzienia, takie jak kurczak, rostbef, indyk lub wołowina. Możesz też użyć warzyw do tych przepisów.

Jeśli organizujesz przyjęcie dla dzieci, nie musisz kupować niczego wymyślnego. Ty możesz także bawić się z dekoracjami pozwolić one robić ich swój papierowym talerzowym zegarom lub nawet robić rodzinnego rozdzielczego plakat. Na koniec możesz zrobić różdżkę z życzeniami noworocznymi. To tylko kilka pomysłów, które pozwolą Ci zacząć. I nie zapomnij wznieść rodzinnego toastu, aby uczcić Nowy Rok.

Upewnij się, że masz film lub dwa dla dzieci, aby zapewnić im rozrywkę podczas odliczania. Nie zapomnij zrobić kilku zabawnych rekwizytów, w tym drukowanych kart do noworocznego bingo. Możesz nawet wydrukować czapkę sylwestrową dla dzieci.

Na danie główne możesz przygotować wieprzowy Wellington z prosciutto. Zawija się go wokół dwóch dużych polędwiczek wieprzowych i podaje z dressingiem Meyer-Lemon i puree z rukoli i słodkich ziemniaków z puree czosnkowym lub szałwiowym. Możesz również zrobić Pomegranate Skit-Steak Kebabs, które są szybkim i łatwym sposobem na zaimponowanie wszystkim na imprezie.

Organizowanie kapsuły czasu

Organizowanie kapsuły czasu to świetna zabawa dla dzieci w każdym wieku. Możesz wybrać prosty pojemnik lub bardziej skomplikowany. Możesz poprosić dzieci o pomoc w wyborze i udekorowaniu pudełka przed jego wypełnieniem. Możesz również dołączyć kwestionariusz, na który dzieci będą mogły odpowiedzieć na temat nadchodzącego roku.

Kapsuła czasu może zawierać zdjęcia, pisma, pamiątki i postanowienia. Może również zawierać podsumowanie wydarzeń, które miały miejsce w poprzednim roku. Dzieci mogą również dołączyć osobistą pamiątkę. Tworzenie kapsuły czasu to świetny sposób na świętowanie Sylwestra z dziećmi i refleksję nad minionym rokiem.

Kiedy już zbierzesz potrzebne przedmioty, kolejnym krokiem jest przechowywanie kapsuły czasu w bezpiecznym miejscu. Jeśli robisz kapsułę czasu w domu, strych lub piwnica to świetne miejsce, aby ją umieścić. Możesz użyć hermetycznego pojemnika lub szklanego kanistra. Kiedy kapsuła czasu jest już na swoim miejscu, będzie można ją łatwo otworzyć i przeczytać w nadchodzącym roku. Kapsuła czasu to doskonały sposób na upamiętnienie roku z rodziną i przyjaciółmi.

Kapsuły czasu mogą być tworzone ze zdjęć, filmów, gazet i pocztówek. Najczęstszymi elementami są zdjęcia i filmy. Ale możesz też umieścić w niej wycinki z gazet, odcinki biletów i inne przedmioty. Podczas tworzenia kapsuły czasu, zapisz listę osób lub wydarzeń na każdym zdjęciu lub filmie. Kluczem jest włączenie przedmiotów, które są istotne dla poprzedniego roku.

Możesz również zrobić kapsułę czasu na nowy rok. Możesz stworzyć kapsułę czasu zawierającą pytania dotyczące minionego roku, teraźniejszości i przyszłości. Dzieci uwielbiają czytać o dawnych czasach, a stworzenie kapsuły czasu to doskonały sposób na nauczenie ich historii.

Jeśli chcesz zrobić noworoczną kapsułę czasu z dziećmi, wydrukuj etykiety kapsuły czasu i pytania, które mogą być wypełnione przez dzieci. Następnie możesz przykleić etykiety wokół pojemnika.

Organizowanie konkursu rzucania konfetti

Organizowanie konkursu rzucania konfetti na imprezie noworocznej z dziećmi może być świetną zabawą dla dzieci. Zamiast używać zwykłego papierowego konfetti, możesz użyć specjalnej kuli sylwestrowej pokrytej folią. Następnie, niech dzieci rzucić piłkę w środku partii. Najlepiej jest użyć większej piłki, ponieważ będzie ona trwać dłużej.

Innym zajęciem dla dzieci jest confetti poppers. Ta prosta czynność DIY z pewnością zachwyci dzieci. Używając przedmiotów z kosza na śmieci, możesz zrobić świąteczne confetti poppers dla gości. Dzieci mogą również stworzyć niestandardowe torby na przekąski używając naklejek i markerów.

Możesz również zrobić własne konfetti, używając ozdób pozostałych po świętach. Na przykład, zamiast używać papierowego kubka lub łyżki, użyj frędzli z napisem „2021”. Ponadto, możesz użyć dużej miski wypełnionej płatkami kwiatów lub stożkami z papieru konstrukcyjnego, lub użyć torebek z zamkiem błyskawicznym.

Możesz również zagrać w Pictionary, Twister lub Charades, aby goście byli w nastroju do uroczystości. Ty możesz także mieć świecowego czuwanie z świecami zapalonymi wokoło terenu przyjęcia. Dzieci i dorośli mogą zapisać swoje najlepsze życzenia na nadchodzący rok, a następnie powiesić je na sznurku lub balonie. Po ich zakończeniu można rozdać nagrody za najlepsze życzenia na nadchodzący rok.

Innym sposobem na urozmaicenie konkursu confetti-toss jest zrobienie arkusza refleksji na 365 dni. Ta wersja do druku ma dziesięć pytań i dwadzieścia odpowiedzi. Jest to idealne ćwiczenie dla dzieci, które mogą wykonać je zanim piłka opadnie o północy. Możesz kupić te materiały w sklepie z artykułami na przyjęcia lub nawet zamówić je online.

Organizowanie wymiany prezentów Biały Słoń

Organizowanie imprezy sylwestrowej dla dzieci może być świetnym sposobem na zakończenie sezonu wakacyjnego. Jest to również świetny czas, aby uzyskać kreatywność i zorganizować imprezę tematyczną. Możesz zrobić wszystko, od tanecznej imprezy w przebraniu do wieczoru gier, a nawet rozważyć sylwestrową imprezę z drzemką! Pamiętaj tylko, aby zaplanować mnóstwo rozrywek i zapewnić dzieciom ciekawe zajęcia.

Organizując imprezę sylwestrową, trzeba będzie pomyśleć o lokalizacji i liczbie gości. Upewnij się, że lokalizacja jest łatwo dostępna, ma wystarczająco dużo miejsc do siedzenia i jest wystarczająco duża, aby pomieścić wszystkich. Powinieneś również pomyśleć o tym, czy pobierać opłaty za wstęp, czy może zaprosić przyjaciół. Wiele osób decyduje się przekazać dochód ze swojej imprezy na cele charytatywne.

Będziesz musiał zaplanować imprezę sylwestrową dla dzieci, jak również dla dorosłych. Powinieneś rozważyć ich potrzeby oraz to, jakie potrawy i gry sprawiłyby im przyjemność. Powinieneś także zaplanować bezpieczny sposób na odwiezienie ich do domu. Upewnij się, że w razie potrzeby przygotujesz dla nich miejsca do spania.

Przed zaplanowaniem przyjęcia zrób listę swoich gości. Możesz to zrobić już dwa miesiące wcześniej. Pamiętaj, by od każdego uzyskać zdecydowane „tak” lub „nie”. Powinieneś również rozpocząć zakupy dekoracji na długo przed Bożym Narodzeniem, ponieważ większość dekoracji noworocznych jest wyprzedawana do tego czasu. Jeśli masz „Bad Taste Party”, możesz nawet zdobyć brzydki świąteczny sweter na tę okazję!

Jeżeli ty masz dużo gości, próbujesz utrzymywać ich uwagę wprowadzać few gry. Jedną z zabawnych gier, w którą można zagrać z gośćmi jest Find Your Other Half, gra, która łączy w pary znane pary. Beyonce i Jay Z oraz Han Solo, na przykład, to dwa przykłady znanych par. Goście muszą następnie mieszać się i zadawać sobie nawzajem pytania tak/nie o drugą parę.

Jeśli organizujesz imprezę sylwestrową dla dzieci, dzieci powinny być zaangażowane w planowanie. Dobrym pomysłem jest włączenie ich do planowania i działań, a nawet możesz poprosić je o stworzenie własnych zegarów odliczających i ustawienie ich ręcznie co godzinę. Ponadto, należy upewnić się, aby znaleźć kilka noisemakers, które dzieci mogą używać w nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane